Informacje o firmie

Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą tkanin, a nasze doświadczenie i zaangażowanie przełożyło się na nienaganną reputację, pozytywne opinie oraz zaufanie, jakim darzą nas nasi stali i nowi klienci.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy poszerzyć działania naszej firmy o rynek sprzedaży internetowej. Dla Państwa wygody stworzyliśmy sklep internetowy, pod nową marką : "Textilmania". W naszej ofercie znajduje się cała gama wielu różnych tkanin, które dobieramy do aktualnie panujących trendów, w taki sposób, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów. Nieustannie staramy się, aby stosunek jakości do ceny był zawsze jak najbardziej atrakcyjny, dlatego też, zajmujemy się importem bezpośrednim, nawiązując kontakty biznesowe z dostawcami z różnych części świata.  W sklepie oferujemy sprzedaż detaliczną, natomiast wszystkich zainteresowanych zakupami w ilościach hurtowych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi klientami, dlatego też, jesteśmy bardzo elastyczni  i otwarci na indywidualne ustalenia cenowe.
 
U nas możesz liczyć na stałe rabaty, dostępne przez cały rok i dla każdego.
 

RABATY- dotyczą zakupu wszystkich tkanin i dzianin

od 250,00 zł 3,00% RABATU

 

W naszym sklepie, istnieje możliwość niezwykle szybkiego odnalezienia potrzebnego lub wymarzonego koloru, wystarczy kliknąć w kwadracik z wybranym kolorem, który znajduje się na każdej stronie sklepu po prawej stronie. Jest to bardzo praktyczna opcja, która znacznie skraca, poszukiwanie danego koloru.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Szukaj wg
koloru:

TEXTILMANIA 2012

Sklep internetowy Shoper.pl